Select Page

Yalan Haberi Elinde Patladı

Yalan Haberi Elinde Patladı

Şalpazarı’nda yerel bir haber sayfasında çıkan haber gündeme bonba gibi düştü.
Vakfıkebir Devlet Hastanesinde yatmakta olan hastayı ziyaret eden Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı yine yalan haberle gündeme oturdum..

Habere Göre Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı arayarak hastanın anbulans uçakla Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine götürülülmesini sağlamıştı …

Selvitop Bunun Vatandaşa Hizmet Değil Emek Hırsızlığı.

Selvitop’u çileden çıkaran o haber ;
Yıllardır kalp rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören ve kalp nakli için sıra bekleyen 65 yaşındaki 2 çocuk annesi Asiye Yılmaz geçtiğimiz günlerde aniden rahatsızlanarak Vakfıkebir Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Doktorların isteği üzerine Asiye Yılmaz ambulans uçakla Antalya’ya götürülerek, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Cihazla yaşayan Asiye Yılmaz‘ı Üzümözü Mahallesi’ndeki evinde ve kaldırıldığı Vakfıkebir Devlet Hastanesi’nde ziyaret eden AK Parti Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu‘nu arayarak durumu kendisine ilettiğini belirterek, “Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, hastanın Sağlık Bakanlığı’na ait ambulans uçakla süratle Antalya’ya götürülmesini sağlamıştır. Hasta hemşehrimiz ve yakınlarıyla, Şalpazarılılar adına AK Parti İlçe Başkanı olarak kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Necati Selvitop Yalan ve Asılsız Haber Karşısında Sessiz Kalmadı.

Şalpazarı yerel bir haber sitesinde devamlı yanlı ve taraflı haber yazılıyor olmamış ve yapılmamış olaylar vatandaşa söslenerek sergilenir vatandaşın gözü boyanıyordu.
Selvitop işi takip eden benim ,Hizmeti veren Devletim …

Necati Selvitop haber yalan ve asılsızdır..

Adalet ve Kalkınma Partisi Şalpazarı İlçe Başkanı Murat Topkara Hastayı Hastanede o gün ziyaret dahi etmedi.

SELVİTOP;Ziyaret ogün etmedi , önce etmiş olabilir 15 gündür yatıyordu o gün telofon açmışlar ona o da ambulans uçaklar deprem dolayısıyla İran’a gitti demişler uçak yok demiş telofonu kapatmış ..

Selvitop yalan yanlış haberler ile vatandaşı kandırmaya devam etmenize müsade etmem Şalpazarı’nın yalan yanlış siyasilerden arınması gerekiyor.

 

YALAN VE TARAFLI HABER SONRASINDA NECATİ SELVİTOP SOSYAL MEDYA HESABINDAN BIRAKIN BU YALANLARI..

Selvitop Hastamızın Akdeniz Ünüversitesine gitmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederim ama evinde televizyon izleyip bizim ve devletimizin hizmetini biz yaptık diyenlere azının payını veririm .

 

İŞTE O AÇIKLAMA;
BİR İŞİ YAPMADAN BEN YAPTIM DİYE SÖYLEMEK KİMİN HADDİNE………
SALPAZARİNDA NE YAPSAK BİRİLERİ SAHİP ÇIKIYOR. PİŞKİN PİŞKİN BEN YAPTIM DİYOR ….BİR DEYİL İKİ DEYİL 3 DEYİL. .ONDAN SONRA DA NE YAPTIN SALPAZARİNA BELEDİYE BAŞKANI ADAYI ÇIKIYORSUN DİYORLAR. ……BİR HASTA CANIYLA YAŞAM MÜCADELESİ VERİRKEN BEN YAPTIM O YAPTI BU YAPTI TEŞEKKÜR EDERİM ÜZERİNDEN YALAN YANLIŞ RANT ELDE ETMEK HİÇ BİR KİMSEYE KAR GETİRMEZ. AMA BUNU BİLE PİŞKİN PİŞKİN ANLATIP HABER YAPTINIZ YA …BUNU YAPMADIĞINIZI BİLE BİLE EMEĞİNİN ÇALINDIĞINI ARTIK BURNUMA KADAR DOLDUGUMU ANLATMAK FARZ OLDU BANA…….
KONU ACİL BİR HASTANIN TRANSFER OLMASI
15 GÜNDÜR SUNİ KALP HASTASI OLAN ASSİYE YİLMAZ ABLAMİZ VAKFİKEBİR DEVLET HASTAHANEDE YATMAKTA VE PAZAR GÜNÜ TEDAVİYE CEVAP VEREMEZ DURUMA GELİNMİŞ .ARAMIŞLAR TARAMISLAR OLMAMIŞ SON ÇARE SELVİTOP YARDIMCI OLUR DEMİŞLER. BEN VESİLE OLDUM ASIL DEVLETİM HÜKÜMETİMIZ VE BUROKRASIMIZ YAPTI BİZ ULAŞTIK HAREKETE GEÇİRDİK. ..
ŞİMDİ DİKKATLE OKUYUN …..HEPSİ KAYITLI….
PAZARTESİ SAAT 18.35 YUSUF TOPKARA ARADI YARDIM İSTEDİ. ..18.45 BEN ARADIM SABAH OLSUN GEREKENİ YAPACAĞIM DEDİM.
SALI …….SABAH 10.30 YUSUF TOPKARA IKİ KEZ ARADI
10.54 YUSUF A DÖNDÜM TAMAM DEDİM.
10.57 GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRÜM DEN BİLGİ ALDIM AKIŞ HAKKINDA.
11.04 TE YUSUF TOPKARA YA BENİ YUSUF YİLMAZ ARASIN DEDİM.
11.06 DA VAKFİKEBİR DEVLET HASTANESİ Nİ ARADIM HASTANE MÜDÜR ESİ İLE GÖRÜŞTÜM.
11.10 DA YUSUF TOPKARA MENSURE YENGEM HASTA FENALAŞTI NE OLUR YARDIMCI OL DİYE YAKARDI BENİ YUSUF YİLMAZ ARASIN ACİL DEDİM. 11.12 DE TEKRAR ARADI ÇOK ACELE EDELİM ŞİMDİ SİZİ ARAYACAK DEDİLER.
11.17 DE ESİ YUSUF YİLMAZ BENİ ARADI.IKI KEZ VE DR ERCAN BEYLE KONFERANS YAPTIK HASTANIN DURUMU AĞIR İLTİHAPLANMASI VAR AMBULANS UCAK İÇİN İSTEK YAPTIK ANCAK UCAK YOKMUŞ BEKLİYORUZ DEDİLER. FAX GİTMİŞ TALEP YAPILMIŞ. 11.21
TEKRAR GİRESUN İL SAĞLIK MÜDÜRÜNÜ ARADIM NEDEN Mİ ÇÜNKÜ ONUN ÇOK AMBULANS UÇAKLA HASTA NAKLETTİGİNİ VE KONUSUNDA UZMAN OLDUĞUNU BİLİYORUM .VE HAKLIDA ÇIKTIM.
TALEP VAR CEVAP YOK NASIL BİR YOL İZLEYELİM DEDİM. SORAYIM DONIM SİZE DEDİ.. 11.24 DÖNDÜ VE AMBULANS UCAK İKİ KURAL VE RAPORLAMA İLE İSTENİR
1….PRIMER ACİL.
2….SEK ONDER. YATAN ACİL OLMAYAN İÇİN
BİZİMKİ ACİL ANCAK ACİL AMBULANS UCAK ISTEMEMISIZ. …YANİ SEKONDER TALEP…
SAAT 11.24 VAKFİKEBİR DEVLET HASTAHANESINI ARADIM DR ERCAN BEYE İSTEK FORMUNU VE EPİKRİZ RAPORUNU DEĞİŞTİRDİK DOĞRUSU BUYDU HASTA ZOR DURUMDA ÖLÜMLE BURUN BURUNA İDİ. .11.25 VAKFİKEBİR DEVLET HASTAHANESİ BAŞHEKİM BEYİ CEPTEN ARADIM BİLGİLENDİRDİM
11.26 RAPORUN DOĞRULUĞUNU TEKRAR TEYİT ETTİK.
11.27.FAX İN GİTTİĞİNİ TEYİT ETTİK
11.28 YUSUF YILMAZI ARADIM DR ERCAN BEYLE BİRLİKTE SÜRECİ PLANLADIK.
11.33 RAPOR ULAŞMADI DEDİM.
11.37.RAPOR ULAŞTI TARAMA YAPILACAKMIŞ. ÖNCE SAMSUN ERZURUM ANKARA OLMAZSA ANTALYA BU ÇOK ZOR BUGÜN OLMAZ.DEYINCE 11.41 GİRESUN SAĞLIK İL MÜDÜRÜMUZU ARADIM İŞİN AKIŞINİ ÖĞRENDİM.
11.43 YUSUF YİLMAZ
11.49.SAGLIK İL MÜDÜRÜ GİRESUN
11.55 YUSUF YİLMAZ.
12.08 YUSUF YİLMAZ.
12.43.TRABZON 112 ACİL.
12.47.VALILIK BASIN
12.51.DHA TRABZON TELOFON NO İÇİN.
12.56.IHA TRABZON TELEFON NUMARASI
13.02.ANKARA SGK BASMUFETTİS ARADIM.
13.06.SAGLIK BAKANLİGİ
13.20 TRABZON BASHEKİMLİK
13.26.TRABZON 112 BASHEKİMİ DR ERAY BEY.
13.27 TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRÜ PROF DR MUSTAFA YILMAZ BEYİ ARADIM.
13.30.TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRÜM TALİMAT VERDİM ACİL DURUM RAPOR GELDİ GEREKEN YAPILSIN DİYE BENİ ARADI BİLGİ VERDİ.
13.30.59.DA YUSUF YILMAZI ARADIM RAHAT OLUN DEVLETİMİZ GEREĞİNİ YAPACAK DİYE.
13.32 TRABZON İL SAĞLIK MÜDÜRÜM TARAMA YAPILIYOR.ONCE SAMSUN ERZURUM ANKARA OLMAZSA ANTALYA TÜM ÖDEMELERİ BAKANLIĞIMIZ KARŞILIYOR DİYE. TEŞEKKÜR ETTİM.
13.36.YUSUF YILMAZI BİLGİLENDİRDİM
13.53.TRABZON 112 BASHEKİMİ ERAY BEY ARADI HASTAMIZ BUGÜN SEVK OLACAK OLMAZSA ÇARŞAMBA SABAHI SİZE BİLGİ VERECEĞİM DEDİ TEŞEKKÜR ETTİK.
14.06 DA VAKFİKEBİR DEVLET HASTAHANESİ BASHEKİMİ Nİ ARADIM BİLGİLENDİRDİM.
14.11 YUSUF YILMAZI VE DR ERCAN BEYİ ARADIM BİLGİLENDİRDİM.
16.13 TE YUSUF YİLMAZ BENİ ARADI HABER YOK DOKTORLARDA ÇIKTI HASTA AĞIRLAŞTI NE YAPACAĞIZ DİYE. PANİK YAPMA BU GECEDE OLSA HASTA GİDECEK DEDİM. …MORAL DESTEĞİ İLE KAPATTIM TELOFONU. ..
16.20 DE TRABZON 112 BASHEKİM DR ERAY BEY ARADI HASTAMIZ SAAT 18 DE ANTALYA YA UÇACAK DEDİ. SEVİNCİMDEN AĞLADIM TEŞEKKÜR ETTİM DEVLETİM LE BİR KEZ DAHA GURUR DUYDUM.
16.21 DE MÜJDEYİ YUSUF YİLMAZ A VERDİM. DOKTORLAR YOK NASIL SEVK OLURUZ DEDİ MERAK ETME ŞİMDİ ARIYORUM BAŞHEKİM BEY HEMEN GELİR DEDİM. SEVINCI GÖZÜMDE PARLADI.
16.23 TE BASHEKİMİ ARADIM HEMEN GİTTİ VE TALİMAT VERDİ HAZIRLIKLAR BAŞLADI. ODA ÇOK SEVİNDİ BİR CAN KURTARACAKTIK.
16.25 TE YUSUF YİLMAZ I ARADIM HAZIRIZ DEDİ.
16.27 DE YUSUF YILMAZI ARADİM AMBULANS YOLA ÇIKTI DİYE
AMBULANS UCAK ERKEN GELDİ. VE HASTA ÖZEL UÇAKLA ANTALYA YA UÇTU
18.46 YUSUF YİLMAZ UCAK GİTTİ SANA NASIL DUA ETTİ ASSİYE ABLAN BİZ BİLEMEZSİN ALLÂH RAZI OLSUN ALLÂH SİZLERİ KORUSUN DEDİ BENDE ŞİMDİ AKTARMALI UÇAKLA ANTALYAYA GİDECEĞİM DEDİ SAAT 20.21 DE HASTAMIZ TEDAVİ ALTINA ALINDI ARTIK ALLÂH YARDIMCISI OLSUN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
BİRGÜN SABAHTAN AKŞAMA KADAR TELEFON TRAFİĞİ UĞRAŞ. ÇIKIP UTANMADAN ARLANMADAN BEN YAPTIM YAPTIRDIM BSBB YAPTI BU KAYITLARI TEK TEK ÖNÜNÜZE KOYMAYA HAZIRIM .BSB BAŞKANI DA ARAMIŞ OLABİLİR SENDE OLABİLİRSİN ANCAK CURUMUNUZ KADAR ATEŞ YAKABİLİRSİNİZ. ….BOŞ VE YALAN SİYASET YAPMAYINIZ.REISIN DEDİĞİ GİBİ YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR YANAR. ….NE YAPTIYSAK YAPTİRDİYSAK HEP BEN YAPTIM DEDİNİZ. SUSTUM SUSTUM YETER ARTIK.SALPAZARI SALPAZARLİLAR YALAN YANLIŞ SİYASETÇİLERDEN İDARECİLERDEN BIKTI 2019 DA GELİYORUZ. SALPAZARINA ÇIĞIR AÇACAĞIZ. LİDERE YAKIŞAN TUTTUĞUNU KOPARAN HALKA BÜTÜNLEŞEN AYRISTIRMAYAN AŞAĞI YUKARI DEMEYEN BİR BELEDİYE BAŞKANI ADAYI İÇİN YOLA ÇIKTIK. ALLAH NASİP EDERSE BİZ HAZIRIZ HALKIMIZ İSTİYOR PARTİMİZ ABİLERİMİZ LAYIK GÖRÜRSE BİZDE HAZIRIZ. ..YANLIZ BAZI İDARECİ VE SİYASETÇİLERİMİZ İ TENZI EDİYORUM SAKIN ALINMASINLAR BEN SİNSİ VE İÇTEN PAZARLIKLI DOST GÖRÜNÜP KUYU KAZAN İFTİRA ATAN LAR DAN BAHSEDIYORM SAYGILARIMLA SELAMLIYORUM TAKDİR SİZİN EN BÜYÜK TAKDİR YARADANIMIN AMİN..

Murat Topkara ve Yandaş haber sayfası daha öncede ilçemize Belediyeler Birliğinin gönderdiği kepçeyi biz aldık, dökülen betonu biz döktürdük, gelen Bakan ve Milletvekillerini de biz getirdik diyerek bir çok asılsız habere imza atmışlardı.

HİZMET FOTOĞRAF ÇEKTİRMEK  , POZ VERMEKLE OLMAZ…….

 

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir