google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
03 Aralık 2019 - Salı 00:38 Bu haber 3159 kez okundu
 
Yılın Fotoğrafı Yarışmasına Sende Oy Kullan
ŞALPAZARI Haberi
Yılın Fotoğrafı Yarışmasına Sende Oy Kullan

Anadolu Ajansı (AA) yılın fotoğraf yarışmasında Şalpazarı Sisdağı Sarıkamış şehitleri Anısına düzenlenen yürüyüşü yarışmaya layık görülmüştür, tüm şalpazarlıların katılımını bekliyoruz.

 Şalpazarı Sisdağı Sarıkamış Anısına düzenlenen yürüyüşe oy vermek için TIKLA

 


 


Anadolu Ajansı (AA), 2019'a damga vuran olaylara ait fotoğraflarını oylamaya sunuyor. Oylama sonucunda, AA foto muhabirleri ve muhabirlerinin Türkiye ve dünya gündemini etkileyen en önemli fotoğrafları arasından üç kategoride "Yılın Fotoğrafları" seçilecek.

 

 

AA'nın ilk kez 2012'de düzenlediği "Yılın Fotoğrafları" oylamasında, bu yıl da Türkiye'nin yanı sıra Antarktika, Suriye, Filistin, Yeni Zelanda, Endonezya, Fransa ve Fildişi Sahili gibi dünyanın farklı coğrafyalarından "haber", "yaşam" ve "spor" kategorilerinde yayımlanan 750 binin üzerindeki kare arasından belirlenen 50 seçkin fotoğraf, dünyada Türkçe ve İngilizce alt yazıyla oylamaya açılacak.

 

 

Her yıl Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar, siyasetçiler, bürokratlar, sporcular ve çok sayıda sanatçının oylamaya katıldığı geleneksel "Yılın Fotoğrafları" yarışmasında, haber kategorisinde 17, yaşam kategorisinde 19 ve spor kategorisinde 14 kare fotoğraf yer alıyor.

 

 

AA fotoğraf editörlerince belirlenen karelerin yanı sıra her ay yapılan "Ayın Fotoğrafı" oylaması sonucu birinci olan fotoğrafların da yer aldığı seçkide, dünya medyasının önemli yayın organlarında sıkça kullanılan siyaset, spor, yaşam gibi çeşitli konularla sıcak gelişmelere ilişkin fotoğraflar bulunuyor.

 

 

Geçen yıl 223 bin kişinin katıldığı "Yılın Fotoğrafları" oylaması, aa.com.tr/yilinfotograflari ve aa.com.tr/photooftheyear internet adreslerinden 31 Aralık'a kadar devam edecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yılın, Fotoğrafı, Yarışmasına, Sende, Oy, Kullan,
Yorumlar
Haber Yazılımı