Haber Detayı
09 Nisan 2021 - Cuma 22:46 Bu haber 1985 kez okundu
 
Şalpazarında Türk Polis Teşkilatının 176. Yıldönümü Kutlandı
ŞALPAZARI Haberi
Şalpazarında Türk Polis Teşkilatının 176. Yıldönümü Kutlandı

”Şalpazarında Türk Polis Teşkilatının 176. Yıldönümü Kutlandı”

 

 

Türk Polis teşkilatının 176. yıldönümü Trabzon Şalpazarı Atatürk Okulu bahçesinde bulunan Atatürk Anıtına Şalpazarı İlçe Emniyet Amirliği tarafından Koronovirüs önlemleri doğrultusunda Saat; 10.00''da Çelenk sunumuyla sade bir tören yapıldı.

 

 

 


Dünyayı etkisi altına alan ve ardından Yurdumuz genelinde de ölümlere neden olan Koronovirüs Covid-19 önlemleri doğrultusundan 2020 yılı  geçtiğimiz mart ayının 21'inde alınan bir dizi önlemler doğrultusuna istinaden hastalıklardan korunmak için sosyal mesafemizi koruyalım temalı çalışmalarla halkımız uyarıldı. Aradan geçen bir yıl zaman diliminde ölümcül virüs bazı dönemlerde azaldı bazı dönemlerde mutasyona uğrayarak tekrar çoğalmasının ardından yeni tedbirlere istinaden Türk Polis teşkilatının 176. yıldönümü kutlaması bir önceki yıl kutlamasından farksızdı.

 

 


 
Polis Teşkilatımızın 176.Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla Başkan Vekilimiz Sayın Sezgin Kayar, Atatürk Anıtına çelenk sunma törenine katıldı ve Şalpazarı İlçe Emniyet amirliğini ziyaret ederek Polis haftasını kutladı
10 Nisan 1845’de kurulan Emniyet Genel Müdürlüğü 176. yılı kutlama programı bu yıl 6-12 nisan 2021  tarihleri arasında Polis haftası olarak kutlandı.

 

 


Trabzon Şalpazarı Şehit Olgun Gülay Polis Merkez Amiri Amir Vekili Komiser Yardımcısı Ahmet Kılıç atandı. Şalpazarı Atatürk Okulu bahçesindeki Atatürk Anıtına çelenk sunmanın ardından Türk Polis Teşkilatının 176. Yıldönümü kutlamalı adına günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaparak Tüm meslektaşlarının bu anlamlı günlerini kutladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şalpazarında, Türk, Polis, Teşkilatının, 176., Yıldönümü, Kutlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı