Haber Detayı
21 Ocak 2021 - Perşembe 13:55 Bu haber 2360 kez okundu
 
Şalpazarı Sdatyumuna Kavuşacak
SPOR Haberi
Şalpazarı Sdatyumuna Kavuşacak

 

 

Bir dizi ziyaretler ve açılış için Trabzon'a gelen Gençlik ve Spor Bakanı Muharrem Kasapoğlu'nun programını takip etmek için Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız AK Parti yönetim kurulu üyesi ve Şalpazarıspor Kulüp Başkanı Gazi Cevat Özdemir Bakanın Trabzon Programına katıldılar.

 

 

 

 

Bakanın hızlandırılmış açılış ve gezi programına katılan Şalpazarı heyeti Şalpazarı İlçesinin sorunlarını dile getirerek sorunların çözüme ulaşması için Bakan Kasapoğlundan destek istediler.

 

 

 

Daha sonra Şalpazarı AK Parti İlçe Başkanı Zeki Çabuk açılış esnasında Gençlik ve Spor Bakanı Sn. Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu İle görüşme imkanı bularak Şalpazarı İlçesi ile ilgili olarak Yapılan Gençlik merkezi ve yapılması planlanan ilgili Semt Sahaları, İlçe Stadyumu ,Kapalı Spor Salonunun durumu ile ilgili konuları kendisi ile görüşerek kendilerini Şalpazarı ilçesine ağırlamak üzere ilçeye davet etti. Şalpazarı Heyeti Gençlik ve Spor Bakanı ve Vekillerden tam destek alan ilçe Başkanı Zeki Çabuk onlara ilçe adına teşekkür ederek vedalaştılar.

 

 

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Şalpazarı, Sdatyumuna, Kavuşacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı