google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 18:28 Bu haber 4107 kez okundu
 
Şalpazarı'na Bir Günde İki Kaymakam Atandı
ŞALPAZARI Haberi
Şalpazarı'na Bir Günde İki Kaymakam Atandı

Şalpazarı Kaymakamlığına Becayiş Sonucunda Uğur Ünsal Atandı..

 

Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci’nin Diyarbakır Yenişehir Kaymakamı olarak boşalmasının ardından 23 Ekim 2019 tarihinde 105. Dönem Kaymakam   atamaları sonucunda Şalpazarı Kaymakamı olarak atanan Tufan Bağır Gilan gün içerisinde becayiş yapmasının ardından Samsun Havzalı olan 25 Mart 1992 doğumlu  Uğur Ünsal olarak değiştiği bilgisi haber merkezimize ulaşmasının ardından bizde yeni değişiklikleri siz değerli okuyucularımıza iletiyoruz.


Şalpazarı'na becayiş yoluyla atanan Kaymakam Uğur Ünsal evlidir.

Samsun Havza’lı olan Kaymakam Uğur Ünsal 25 Mart 1992 tarihinde Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Ankara’ da tamamladı. 

Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bitirerek Lisans eğitimini tamamladı.


Sinop Kaymakam Adayı olarak Temmuz 2017 tarihinde göreve başlayan Kaymakam vekili Uğur Ünsal Bursa İli Karacabey İlçesi  ve Konya İli Sarayönü İlçelerinde Kaymakam Refikliği görevlerini tamamladı. 

 İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 07/11/2017 tarihli Bakanlık onayı ile Mersin’in Çamlıyayla Kaymakam Vekili olarak Çamlıyayla’ya atandı.


Şalpazarı Kaymakamlığına atanan yeni kaymakamımız Uğur Ünsal'a İlçemizde başarılı çalışmalara imza atması temennimizdir.

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör:
Etiketler: Şalpazarı'na, Bir, Günde, İki, Kaymakam, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı