google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 08:27 Bu haber 3558 kez okundu
 
Şalpazarı Kaymakamlığına Tufan Bağır Gilan Atandı
ŞALPAZARI Haberi
Şalpazarı Kaymakamlığına Tufan Bağır Gilan Atandı

Trabzon’da Kaymakamı bulunmayan İlçelerimize de 105. Dönem Kaymakamlar ataması sonucunda Şalpazarı Kaymakamlığına ataması yapılan Tufan Bağır Gilan’ın yanı sıra Trabzon da boş olan Çarşıbaşı Kaymakamlığına Burak Yılmaz, Arsin Kaymakamlığına  Ömer Ahmet Özdemir Atandı.


Şalpazarı Kaymakamlığına atanan Tufan Bağır Gilan’ın en son görev yaptığı Domaniç Kaymakamlığında büyük başarılara imza attığı Domaniç’te bulunan meslektaşlarımı belirttiler.

Bizim eski sizin yeni Kaymakamınıza çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundular.

İlk, orta ve lise eğitimini sırasıyla İliç / Erzincan, Isparta, Batman, ve Yozgat İllerinde, yüksek öğrenimini ise Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde tamamladı.


Hâlihazırda da Ahmet Yesevi Üniversitesinde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi dalında yüksek lisans çalışmalarını yürütmektedir.


Kaymakamımız 25 Temmuz 2017 tarihinde 105. dönem Kaymakam Adayı olarak İl Merkez stajı münasebetiyle Kars Valiliğinde göreve başladı.


İl Merkez stajına müteakip sırasıyla Oltu ve Kestel İlçelerinde refiklik stajını tamamladı.


105.Dönem Kaymakamlar ataması sonucunda Şalpazarı Kaymakamlığına ataması yapılan Tufan Bağır Gilan’ın yanı sıra Trabzon da boş olan Çarşıbaşı Kaymakamlığına Burak Yılmaz, Arsin Kaymakamlığına  Ömer Ahmet Özdemir Atandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şalpazarı, Kaymakamlığına, Tufan, Bağır, Gilan, Atandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı