google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
12 Şubat 2011 - Cumartesi 15:44 Bu haber 1049 kez okundu
 
şalpazarı haber
Şalpazarı Gündem Haber sitemiz 2011 yılında Fatih Muhcu tafaından Ağasar Haber olarak yayın hayatına başladı. Şalpazarı Haberlerini hızlı ve güvenilir şekilde siz değerli takipçilerimize ulaştırmaya devam ederken adının Şalpazarı Gündem olmasına karar verilidi. 2016 yılında Şalpazarı Gündem adı ile yayın hayatına devam eden haber sitemizde Şalpazarı Haberleri Cenaze Haberleri, Eğitim ve Şalpazarı Hemşeri Derneklerinin haberlerinin yanı sıra Tuzla ,Üsküdar ve Sancaktepe haberlerine yer verilmektedir. daha hızlı güvenilir ve kaliteli haber için haberin merkezi Şalpazarı Gündem'i tercih ettiğiniz teşekkür ederiz...
BÖLGEDEN Haberi
şalpazarı haber

Şalpazarı Gündem Haber sitemiz 2011 yılında Fatih Muhcu tafaından Ağasar Haber olarak yayın hayatına başladı.

Şalpazarı Haberlerini hızlı ve güvenilir şekilde siz değerli takipçilerimize ulaştırmaya devam ederken adının Şalpazarı Gündem olmasına karar verilidi.

2016 yılında Şalpazarı Gündem adı ile yayın hayatına devam eden haber sitemizde Şalpazarı Haberleri Cenaze Haberleri, Eğitim ve Şalpazarı Hemşeri Derneklerinin haberlerinin yanı sıra Tuzla ,Üsküdar ve Sancaktepe haberlerine yer verilmektedir.

daha hızlı güvenilir ve kaliteli haber için haberin merkezi Şalpazarı Gündem'i tercih ettiğiniz teşekkür ederiz...

Kaynak: Editör:
Etiketler: şalpazarı, haber,
Yorumlar
Haber Yazılımı