google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 13:11 Bu haber 2063 kez okundu
 
Şalpazarı Eğitim Kalkınma Vakfı Kuruluyor
ŞALPAZARI Haberi
Şalpazarı Eğitim Kalkınma Vakfı Kuruluyor

 

 


Şalpazarı Dernekler Federasyonuna üye derneklerimizden biri olan Şalpazarı Eğitim Derneğinin başkanı sayın Hasan Keskin Şalpazarı Eğitim Kalkınma Vakfının Kurulumunda son aşamaya gelindiğini açıkladı.

 

 

Şalpazarı Dernekler Federasyonunun 13.09.2020 Pazar günü Üsküdar Yaşam Merkezinde Gerçekleştireceği kahvaltılı İstişare toplantısına dakikalar kala  böyle bir paylaşım yaparak gündem değiştirmeye çalıştığı görüşü ileri sürüldü.

 

 

 

Şalpazarı Gündem ve Ağasar TV olarak ortak yayın konuğu Trabzon Akparti Milletvekili sayın Salih Cora ile yaptığımız canlı yayın esnasında Eğitim Derneği başkanının da alelacele bir şekilde eş değer zamanda Sosyal Medya üzerinden canlı yayın yapması adeta tarafımızca yapılan yayını provake eder nitelikteydi ki yine Şalpazarı Eğitim Derneği Başkanının Şalfed Genel Seçimini kaybetmesinin ardından yapılan hiçbir toplantıya katılmaması, temsilci göndermemesi ayrıştırıcı hamleler içinde olduğunu ve oy kullanan delegelerin tercihine saygı duymadığını göstermektedir. Tüm bunlar  göstermekedir ki Eğitim Derneği BAŞKANI karşı bir cephe oluşturma çabası içinde olup bu tür davranışların Federasyona, Derneklerimize ve ilçemize vereceği zararlar ise kaçınılmazdır.

 

 

Birleştirici güç olması gereken STK yöneticileri beklentileri karşılayamaz duruma gelince temsil ettiği kurumlardan başlayarak dört bir yana zarar vermek yerine federasyonun, derneklerimizin ve en önemlisi ilçemizin menfaatleri doğrultusunda birlik içinde çalışmayı temenni ederiz.. Öyle ki seçimler kazanılır, kaybedilir, yeniden kazanılır mühim olan seçim sonuçlarının verdiği mesajları alabilmek...

 

Neticede aynı ağacağın meyveleri, aynı toprağın hamuru olan bizlere gönül koymak belki ama küsmek atışmak yakışmaz...


Kamuoyuna saygıyla.

 

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Şalpazarı, Eğitim, Kalkınma, Vakfı, Kuruluyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı