Haber Detayı
07 Eylül 2021 - Salı 20:22 Bu haber 2190 kez okundu
 
Şalpazarı Belediyesi Hizmet Binası Kime Satılıyor?
SİYASET Haberi
Şalpazarı Belediyesi Hizmet Binası Kime Satılıyor?

Şalpazarı Hizmet Binası Satılacak mı?

Şalpazarı Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında Şalpazarı Belediyesi Hizmet Binası Satılması İçin Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız 'a  Satış İzni Verildi..

 

 


Şalpazarı Belediyesi Eylül ayı meclis toplantısında " Şalpazarı Eski Hizmet Binası " için satış izni verilmesi konusunda oylamaya gidildi..

 

 

Meclis oylamasında Şalpazarı İyi Parti Meclis Üyesi tarafından red oyu verilirken, Adalet ve Kalkınma Partisi meclis üyeleri sonraki oturumlarda tekrar gündeme getirilmesini istenilerek Red oyu verildi.. 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Meclis üyeleri tarafından Şalpazarı Belediye Hizmet binasının satılması konusundan Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız 'a yetkilendirme verildi...

 

 

Alıcısı Belli

Şalpazarı Belediyesi meclis kararı ile Başkan Kurukız' a satış yetkisi verilmesinin ardından bazı iddialar ortaya atıldı...

 

 

Bazı iddialara göre Şalpazarı Belediyesi Eski hizmet binasının borç karşılığı verileceği iddia edildi..

 

 

İddialar kesinlikle yalan! 

Şalpazarı Belediye meclis gündeminde Belediyemizin hizmet binası ile alakalı ihale yapılacak satış ihale usulü yapılacak, ihaleye giren alır denildi..

 

 

Şalpazarı eski hizmet binasının satılıp satılmayacağı ilerleyen günlerde belli olacak..

 

Şalpazarı Gündem olarak kurulduğu günden bu güne ilçemize hizmet veren binanın müzeye çevrilmesi daha doğru olacağını düşünüyoruz..

 

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Şalpazarı, Belediyesi, Hizmet, Binası, Kime, Satılıyor?, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı