Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 19:29 Bu haber 4923 kez okundu
 
Şalfed 'den Katılmama Kararı
ŞALPAZARI Haberi
Şalfed 'den Katılmama Kararı

 

Trabzon Şalpazarı Dernekler Federasyonu (Şalfed) Trabzon Dernekler Federasyonu'nun düzenlediği Yeni Kapı Trabzon Günlerine katılmama kararı aldı.

 

Şalfed Genel Başkanı Ömer Karadeniz yönetiminde Küplüce'de bulunan Doğancı Derneğinde gerçekleşen toplantıda TDF 'nin düzenlediği Trabzon Günlerine katılmama kararı alındı.

 

Şalfed Bağlı Dernek başkanları ile yaptığımız toplantıda Federasyonumuza bağlı dernekler ile katılım sağlamama kararı aldık .


Şalfed Genel Başkanı Ömer Karadeniz haber sitemize yaptığı açıklamada Şalfed olarak biz katılmama kararı aldık, Otçu Yörüyüşü , Forklör gibi resmi bir katkıda bulunmayacağız ,bireysel olarak katılmak isteyen katıla bilir biz karışamayız ''dedi.

 

Şalfed Genel Başkanı Ömer Karadeniz Şalfed Seçimleri sonrası Hayırlı olsun ziyareti yapılmadı, İstanbul'da Düzenlediğimiz Otçu Şenliğine Davet ettiğimiz Halde katılım sağlanmadı,Federasyonumuzu dikkate almayarak Üsküdar Kirazlıtepe'de bulunan bir kaç Derneğimize ziyaret ederek davet edilmesi,Şalfed Muhattap almamaları nedeni ile katılmama kararı aldık .dedi.

 

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör:
Etiketler: Şalfed, 'den, Katılmama, Kararı,
Yorumlar
Haber Yazılımı