Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 19:49 Bu haber 3615 kez okundu
 
Şalfed Burs Başvurusu Başladı
EĞİTİM Haberi
Şalfed Burs Başvurusu Başladı

Üniversite öğrencilerimize yönelik 2019-2020 öğretim yılı burs başvurularımız başlamıştır.

Son Başvuru tarihi:01.10.2019

 

Başvuru Evrakları

1 adet Fotoğraf
Burs Başvuru Dilekçesi (formu) (Aşağıdaki Federasyon Sitemizden İndirilebilir veya mail olarak talep edilebilir.)
Öğrenci Belgesi
Kimlik fotokopisi
Transkript (Üniversite Ara Sınıf Öğrencileri için)

 

Başvurular sadece yukarıda bahsedildiği şekilde yapılacak olup,direkt mail hesabına yada telefon,sms,messenger,watsap gibi haberleşme ağları ile gönderilen öğrenci bilgileri dikkate alınmayacaktır. Eksik veya yanlış bilgi verenlerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 

Burstan yararlanabilmek için yurt içindeki eğitim kurumlarında tam zamanlı öğrenci statüsünde 4 yıllık lisans öğrencileri burs için başvurabilir. Açık Öğretim ,2 yıllık Yüksekokul ve Uzaktan Öğretim Programları kapsam dışındadır. Başvuru yapan öğrencimizin ailesinin Şalpazarı kütüğüne kayıtlı olması gerekmektedir.

 

Disiplin cezası alma durumu incelenir ve gerekli görülürse burs kesilir. Bilinçli yanlış beyan bursun sona erdirilmesine neden olur.Burs talepleri derneklerimiz aracığı ile federasyonumuza ulaşacaktır. 

 

Aksi belirtilmediği takdirde, burslar karşılıksız olup öğrenciye bir mecburi hizmet ya da geri ödeme yükümlülüğü getirmez.

 

Geçtiğimiz sene burs alan öğrencilerin de bu sene tekrar başvuru yapmaları gerekmektedir.Burs hakkı sürekli olmayıp her dönem gelen başvurular arasında tekrar değerlendirme yaparak yeniden öğrenci seçimi yapılacaktır.

 

Komisyonumuzca başvurular arasında değerlendirme yapılacak ve burs almaya hak kazanan öğrencilere bilgi verilecektir.Genel liste yayımlanmayacaktır.

 

BURS BAŞVURUSU İÇİN MAİL ADRESİ

  iletisim@salfed.com

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör:
Etiketler: Şalfed, Burs, Başvurusu, Başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı