Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 14:35 Bu haber 3016 kez okundu
 
KARAOĞLAN ADAY ADAYIMI?
SİYASET Haberi
KARAOĞLAN ADAY ADAYIMI?

  

 

   Önceki dönemlerde şalpazarı dernekleri federasyonunda başkan yardımcılığı yapan,Tuzla'da bulunan TRAZON İLİ AĞASARLILAR YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ'nin iki dönem başkanlığını yapan ve 2014 yılından beri milliyetçi hareket partisi Tuzla teşkilatında görevde bulunan BİROL KARAOĞLAN parti yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti.

Dün sosyal medya hesabından, ilçe başkanlığı görevinden istifa ederek Tuzla belediye başkanlığı aday adaylığını açıklayan sayın Volkan Beşiroğlu'nun ardından,Birol Karaoğlan'ın meclis üyeliği aday adaylığı konuşulmaya başlandı, kısa bir süre önce sayın Volkan beşiroğlu,Birol Karaoğlan ve bazı yönetim kurulu üyelerinin Ankara ya giderek MHP GENEL BAȘKANI DEVLET BAHÇELİ BEYİ ziyaret etmeleri KARAOĞLAN'ın aday olacağı iddialarını güçlendiriyor.

 

Birol Karaoğlan daha önce 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde TUZLA BELEDİYESİ MECLİS ÜYELİĞİ için partisinden 5.sırada aday gösterilmişti.

 

Birol Karaoğlan'ın tekrar aday gösterilip gösterilmeyeceği merak konusu olurken,Birol KARAOĞLAN henüz resmi olarak müracaat etmediği bilinen haberler arasında.

 Hemşerimiz Birol Karaoğlan'a başarılar dileriz.. 

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: KARAOĞLAN, ADAY, ADAYIMI?, , , , , , , , , , , , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı