Haber Detayı
07 Temmuz 2021 - Çarşamba 10:33 Bu haber 1640 kez okundu
 
Kandazoğlu Güven Tazeledi Göreve Devam Ediyor
SPOR Haberi
Kandazoğlu Güven Tazeledi Göreve Devam Ediyor

Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun (AASKF)  21. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Yenimahalle Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek genel kurul sonrası yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri belirlenmiş oldu.


Pandemi şartlarına uygun gerçekleştirilen seçimde mevcut Başkan Murat Kandazoğlu 390 delegenin oyu ile yeniden seçildi


Kandazoğlu seçim sonrası yaptığı açıklamada şunları paylaştı,

"Ankara Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Olağan  genel kurulunu bugün  gerçekleştirdik.


 Genel kurul sonrasında 390 delegemizin oyu ile yeniden başkanlığa seçildim.  İlk günkü heyecan,şevk ve azim ile federasyonumuza  faydalı olmak için çalışmaya devam edeceğiz. 


Bu seçim süreci gerçekten çok yorucu geçti. Ama her zaman söylediğim gibi benim için öncelik kulüplerimizin sıkıntılarını gidermek. Öncelikle genel kurulumuza katılan tüm delegelere teşekkür ediyorum. Belki de Federasyonumuzun bu güne kadar yapılan en geniş katılımlı kongresi oldu.

 

Ben sadece bana oy verenlerin değil, vermeyenlerin de başkanıyım. Bugünden itibaren yine Amatör Spor kulüpleri için çalışmaya devam edeceğiz.

 

 

Gün tüm kırgınlıkları, gerginlikleri bir kenara bırakıp Ankara amatör sporu için kenetlenme günüdür. Ben bir kez daha Ankara'nın dört bir yanından gelip genel kurulumuza katılan ve son derece, demokratik bir şekilde kongremizin yapılmasını sağlayan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun…"

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Kandazoğlu, Güven, Tazeledi, Göreve, Devam, Ediyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı