Haber Detayı
06 Ağustos 2021 - Cuma 18:35 Bu haber 3734 kez okundu
 
Habere Giderken Kendi Haber Oldu
ŞALPAZARI Haberi
Habere Giderken Kendi Haber Oldu

Aşkımız Ağasar'ın yolları gibi olsun hiç bitmesin... Habere giderken haber oldu..

Şalpazarı Gündem imtiyaz sahibi Fatih Muhcu Kadırga Yaylası 'na üstü açık caminin haberini yapmak için gittiği Kadırga Yaylası dönüşü lastikğini taş kesmesi sonucu yolda kaldı..

 

Fatih Muhcu' nun haklı isyanı, Şalpazarılı hemşehrilerimize her yıl artık yol sorunu çözülecek deniliyor ancak Şalpazarı Gökçeköy Şıhkıranı mevkinde sonra vatandaşların çilesi başlıyor..

 

Verilen sözler unutuldu.

 

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Belediye seçimlerini kazandığında hizmeti Kuzuluk mahallesinden başlayacağım, en uzak mahalleden getireceğim demişti, hatta Gökçeköy Mahallesine gazetecileri getirmiş yolların durumunu yazın demişti 5 yılın ardından 2 dönem Belediye Başkanı seçildi ancak hizmet bir türlü uzak Mahalleden Başlandı...

 

Muhcu uzak mahallede yaşadığımız için çileyi hep çeken tarafız 15 günlüğüne zor geldiğimiz yıllık izinde 2 tane lastiği taş kesti, yağmur yağıyor aracımız çıkmıyor, hava güneşli oluyor tozdan nefes alamıyoruz, hizmet bizim hakkımız değil mi?

 

Trabzon Bühükşehir Belediyesi olmasının ardından imar vergisi Trabzon merkezde yaşayan herhangi bir vatandaş ile aynı oldu, biz aynı vergiyi verirken, aynı izinleri alırken, aynı parayı yatırır Ken neden hizmette eşit değiliz dedi...

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Habere, Giderken, Kendi, Haber, Oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı