Haber Detayı
24 Eylül 2019 - Salı 19:40 Bu haber 4312 kez okundu
 
Gurbet Kuşu Sevenleri İle Buluştu
BÖLGEDEN Haberi
Gurbet Kuşu Sevenleri İle Buluştu

Gurbet Kuşu Sevenleri İle Buluştu


Giresun Çanakçı ilçesinin genç yazarlarından Sibel Karagöz'ün yazdığı ''Gurbet Kuşu '' sancaktepe Kitap Fuarında sevenleri ile buluştu.


Sancaktepe'de düzenlenen Kitap Fuarında sevenleri ile buluşan Gurbet Kuşu şiir kitabının yazarı Sibel Karagöz beni yanlız bırakmayanlara teşekkür etti.

''8. Sancaktepe Kitap Fuarı'nda ilk göz ağrım Gurbet Kuşu ile bizler de yerimizi aldık.

Fuarda beni yalnız bırakmayan; Giresun Federasyonu Kadın Kolları Bşk. Yeliz Gülmüş ve Kadın Kolları Bşķ. Yarsimcısı Kadriye Bilge Kadakal 'a , Ak Parti Atatürk Mahalle Bşk. Eyüp Gül 'e, Şebinkarahisar Ozanlı Köyü Dernek Bşk. Ali Özacar' a Karadeniz sanatçımız Sn. Engin Ayar 'a, Neşet Kayacı'ya, Melike Aydın' a, Nurullah Aydın'a, Nezaker Akman'a, Fatih Can'a, Mehmet Asiye ailesine, mahallemin renkli çiçekleri Tuğba Şahin, Yunus Emre Şahin, Hüseyin Yıldırım ve Mehmet Onur' a, ve yine çok değerli dostum Mustafa Emir Yıldırım'a , kalemdaşım Cevdet Ayvaz ve Oğuz İnal'a , salpazarigundem.com Fatih Muhcu'ya, goreleden.com Serdar Kara' ya, desteğini esirgemeyen Zeki AL' a, güzel dostum Nergis Duvarbaşı 'na, Nihat Özay ve eşine, Fuat Özay' a , bütün gün benimle ilgilenen, mutlu olan, an an bu kareleri yakalayan hayatıma refakat eden Mustafa Ince'ye , güleryüzlü kadrosuyla Sıfır Yayınları Gökhan Yıldırım' a, beni her daim dik tutan cesur KADIN annem Menşure Sevim' e çook teşekkür ederim ''dedi

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör:
Etiketler: Gurbet, Kuşu, Sevenleri, İle, Buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı