google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
26 Ocak 2018 - Cuma 00:57 Bu haber 4048 kez okundu
 
Erol Taşkın Başkanları Misafir Etti
Şalpazarı Gökçeköy’lü esnaflarımızdan Sancaktepe Rings Avm ‘de Değirmen Cafe işletmesini yapan Erol Taşkın ,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş ve Stk temsilcilerini misafir etti.
ŞALPAZARI Haberi
Erol Taşkın Başkanları Misafir Etti

Şalpazarı Gökçeköy’lü esnaflarımızdan  Sancaktepe  Rings Avm ‘de Değirmen Cafe işletmesini yapan Erol Taşkın ,Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş ve Stk temsilcilerini misafir etti.

Ankara’daki Proğram sonrası Sancaktepe  Belediye Başkanı İsmail Erdem’in Sancaktepe ‘de bulunan Stk yöneticileri ile toplantısına katılmıştı.

Kurukız bu günkü yoğun proğramı sonrasında Şalpazarılı hemşerimiz Erol Taşkın’ın işletmesinde Sancaktepe ‘de faaliyet gösteren Stk temsilcileri ile bir araya geldi.

Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız  , Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Refkı Bektaş, Şalpazarı geçmiş dönem başkanı Mehmet Muhcu ve Stk temsilcileri ile yapılan söyleşide Şalpazarı’nın sorunları masaya yatırıldı.

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Erol, Taşkın, Başkanları, Misafir, Etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı