google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 23:04 Bu haber 3683 kez okundu
 
Erdoğan Çok Beğendi
SİYASET Haberi
Erdoğan Çok Beğendi

 

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı , Adalet ve Kalkınma Partisi gelen Başkanı Sayın Recep Tayip Erdoğan Erik Beli Yaylasına yapılan tesisin açılışına katıldı..

Yeşil doğanın içine yapılan ve Karadeniz Bölgesinden örnek gösterilen oteli Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan çok beğendiğini söyledi.


Açılış heyetinde yer alan Tuzla Belediye Meclis Üyesi ve Geçmiş Dönem Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk ,Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan ile katıldığı programda kısa bir sohbet ettiler.

 

Çabuk Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın katıldığı açılışı sosyal medyada şu sözler ile paylaştı :


"Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını yaptığı Şalpazarı’lı hemşehrimiz Atilla Ataman ve Suna Kepolu Ataman çiftinin sahibi olduğu Trabzon’nun ve Karadeniz bölgesinin en güzel turistik tesisi Foleya Mountain Resort Otel ülkemize ve milletimize hayırlı olsun.Ağasarlı bir dostumuzun böyle bir projeyi hayata geçirmesi,cumhurbaşkanımızla tanışma şerefine nail olmam hayatımın en güzel anlarından bir zaman dilimi olmuş oldu.Projenin hayata geçirilmesinde emek harcayan,cesaret gösteren,destek sağlayan herkese teşekkür ediyorum.Ataman ailesine ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun."

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör:
Etiketler: Erdoğan, Çok, Beğendi,
Yorumlar
Haber Yazılımı