google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
15 Temmuz 2018 - Pazar 09:43 Bu haber 6149 kez okundu
 
Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuzda yine vatandaşları ücretsiz taşıyacak
TRABZON Haberi
Büyükşehir Belediyesi 15 Temmuzda yine vatandaşları ücretsiz taşıyacak

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu geçen yıl olduğu gibi bu yılda  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü münasebetiyle  il genelindeki tüm otobüs hatlarında ücretsiz toplu taşımacılık hizmeti vereceklerini söyledi.

 

 

    Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Türk Milletinin 15 Temmuz 2016’da destan yazdığını ifade ederek, “Milletimiz 15 Temmuz’un ikinci yıl dönümünde meydanlardan bir kez daha tüm dünyaya istiklalini haykıracaktır.

 

15 Temmuz 2016’ların tekrar yaşatılamayacağını ama o geceyi unutmadığımızı ve unutturmayacağımızı bir kez daha bütün dünyaya haykıracağız.

 

Bunun için 15 Temmuz Pazar günü geçen yıl olduğu gibi  Belediyemizin tüm otobüsleri Trabzon’umuzun her noktasında ücretsiz olarak taşımacılık yapacak, halkımızı meydanlara taşıyacaktır” diye konuştu.  

 

TRABZONU YÜRÜYÜŞE DAVET ETTİ

 

Başkan Gümrükçüoğlu vatandaşları 15 Temmuz Pazar günü yapılacak etkinliklere davet ederek, “15 Temmuz 2016 tarihinde hainler tarafından yapılmak istenen kanlı darbe girişimine karşı saysız kahramanlık destanlarının yazıldığı ve milletin zaferi ile sonuçlanan bu gecenin ikinci yıldönümünde bütün hemşehrilerimizi 15 Temmuz 2018 Pazar günü saat 18.00 da Öğretmenevi önünden başlayacak olan 15 Temmuz Milli Birlik Yürüyüşü ile 15 Temmuz Şehitler ve Hürriyet Parkı’nda (Meydan Parkı) yapılacak olan programlara katılarak, birliğimizi ve bütünlüğümüzü dünyaya bir kez daha ilan etmeye saygılarımızla davet ediyoruz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Belediyesi, 15, Temmuzda, yine, vatandaşları, ücretsiz, taşıyacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı