Haber Detayı
18 Ekim 2020 - Pazar 10:58 Bu haber 2409 kez okundu
 
Başaracağız
ŞALPAZARI Haberi
Başaracağız

Şalpazarı Dernekler Federasyonu Kadın Kolları tarafından organize edilen Demirali İçin açılan dükkan bir hafta açık kalacak.

 

Şalpazarı Dernekler Federasyonu Kadınkoları Başkanı Fatma Kandil Geyikli Derneğinde merkezinde SMA hastası Demirali İçin Açtığımız Dükkan bir hafta açık kalacak.

Etkinliğin açılışında konuşan Şalpazarı Dernekler Federasyonu Başkanı Ömer Karadeniz “Feseresyonumuz adına derneklerimiz adına SMA Hastası olan Demir Ali yavrumuza katkıda bulunan, bulunmak isteyen herkese teşekkür ediyorum. Bizler bugün bu yavrumuzun hayata tutunması için burdayız. Bunuda hep beraber el ele vererek başaracağız. Bu etkinliğin gerçekleşmesinde Kadınlar Kolumuza Ev sahipliği yapan Geyikli Derneği’ne katıdabulunan herkesin eline emeyine Sağlık diyorum herkesi Demir Ali için düzenlenen “Demir ali dükkanı”ndan alışveriş yapmaya davet ediyorum”dedi.

 

 

 

 

Etkinliği düzenleyen Şalpazarı Dernekler Federasyonu’nun kadınlar kolu başkanı Fatma Kandil de Denir ali için düzenlenen Etkinliğin açılış konuşmasında yaptığı açıklamada “Bizle Hepimiz umutlarımızı düşüncemizi desteğimizi ortaya koymak için bu etkinliği düzenledik.Bizler bu gün buraya birer anne olarak geldik çocuğumuza neves olmak için can olmak için geldik. Bizler bu gün buraya insanlığımız adına yarınlarımız adına geldik inşah bu evladımızın sağlığına kavuşmasında bir nebze katımız olması için geldik. Bu nedenle herkesi Demir Ali yavrumuz adına Düzenlemiş olduğumuz etkinliğe davet ederek alış veriş yapmaya davet ediyoruz”dedi.

 

 

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Başaracağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı