Haber Detayı
19 Ağustos 2021 - Perşembe 13:12 Bu haber 1952 kez okundu
 
Bağcıyı Herkes Döver, Marifet Üzüm Yemekte
ŞALPAZARI Haberi
Bağcıyı Herkes Döver, Marifet Üzüm Yemekte

Şalpazarı'na yapılan hizmetleri her zaman alkışladık, seçim sürecinde verilen sözleri hatırlayınca kötü taraf oluvermişiz.

 

1. Çayan Hüseyin' den Rahatsız Oldular..
Şalpazarı belediye başkanı Refik Kurukız’ın Şalpazarı basını harici diğer gazetecilere sahip çıkmaya devam etmesi ve onların üstünden Şalpazarı basının üstüne gelmesi hoş olmamıştır. 

 

Çayan Hüseyin 'den rahatsız oldular cümlesi kesinlikle kabul edilemez bir cümle, Çayan Hüseyin Ağasar' a mal olmuş bir sanatçıdır, neden rahatsız olalım.. 

 

Şalpazarı Belediye sayfasından paylaşılan "Doğancı Yolunu Asfalt Seriyoruz" paylaşımı tepki almış, gazetemizin sahibi Fatih Muhcu tarafından Gökçeköy Mahallesi Muhtarı Turan Köse’nin açıklaması yayınlanmıştır. 

 

Şalpazarı belediyesi basını tarafından yapılan paylaşım daha sonra değiştirilerek oklar farklı yöne çevrilmeye çalışılmıştır. 

 


Şalpazarı belediyesi basınının yaptığı paylaşımın sorumlusu biz değiliz, suçlu arıyorsak basın sözcümüze bakmamız gerekir.. 

 

2. DOĞANCI 'YA YAPILAN YATIRIMLAR 

 

Şalpazarı Gündem haberinde de Şalpazarı mahallelerine yapılan hizmette eşitlik isteyerek bu pastadan değer mahallelerin de yararlanmasını istemesi mi suç olmuştur? 

 

Şalpazarı Gündem gazetesine Şalpazarı'nda farklı partilerde siyaset yapanlar taraflısın demelerine rağmen gazetemiz çizgisini değiştirmemiştir..

 

Şalpazarı Gündem üstüne basa basa her zaman şu sözleri sarf etmiştir. 

 

Tarafımız ülke ve vatandır, safımız bellidir, amacımız bağcıyı dövmek değil o bağdan üzüm yemektir.

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Bağcıyı, Herkes, Döver,, Marifet, Üzüm, Yemekte, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı