google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
12 Kasım 2018 - Pazartesi 20:42 Bu haber 2397 kez okundu
 
Ahmet Kıran Aday Adaylığını Açıkladı
SİYASET Haberi
Ahmet Kıran Aday Adaylığını Açıkladı

Kıran aday adaylığını açıkladı. Şalpazarı Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı açıklayan Ahmet Kıran resmi başvurusunu yaptı. Ahmet Kıran bugün Şalpazarı AK Parti ilçe başkanlığına gelerek aday adaylığı evraklarını ilçe başkanı Zeki Çabuk’a teslim ederek resmi başvurusunu yaptı.

 

Kıran yaptığı konuşmasında, Kısaca kendini tanıttıktan sonra şu iafadelere yer verdi. Artık zamanı geldi diye düşündüğüm için Şalpazarı belediye başkanlığına aday adaylığı müracaatımı yapmış bulunmaktayım, tüm bilgi ve birikimlerimi Şalpazarı için harcayacağıma sizlere söz veriyorum.

 

Nasip olur da seçilirsek, Şalpazarı’nı şaha kaldıracağız. Her şey Şalpazarı için diyorum. Hepinizden Allah razı olsun Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi. Şalpazarı Belediye Başkanlığı için AK Parti’den aday adaylığı açıklayan Ahmet Kıran resmi başvurusunu yaptı.

 

 

 

TRABZON;Şalpazarı İlçeme Hizmet İçin Ben de Varım diyen İlçemiz Sütpınar mahalesi sakinlerinden olan polis memuru Ahmet Kıran Cumhurbaşkanlığında görevini sürdürdüğü sırada 09.11.2018 günü istifa ederek Şalpazarı Belediyesine AK Parti Belediye Başkanlığı aday adaylığı müracaatımı yaptım.

 

Ahmet Kıran’ı Tanıyalım

 

Trabzon Şalpazarı İlçesine bağlı Sütpınar mahallesinde 1967 yılında doğdu. İlköğretimi Sütpınar mahallesinde tamamladı. Orta ve Lise öğrenimini Beşikdüzü Atatürk Lisesinde tamamladı. 1992-1993 yılları arasında Diyarbakır Polis Okulunu bitirdi.Meslek hayatına atılan Kıran 1993-97 yılları arasında  Rize, 1997-2006 Van,  2014 Yılında Giresun Emniyet Müdürlüğünde terörle mücadele şubelerinde görev yaptı. 2o14 yılında Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığına atandı. Kıran Polislik meslek hayatına atıldığı yıllarda kendisini geliştirerek eğitimine ara vermeden devam etti.  Eskişehir Anadolu Polis Meslek Yüksek Okul unu bitirdi.

 

Kıran Cumhurbaşkanlığı Koruma Daire Başkanlığı görevini sürdürdüğü yıllarda da eğitimine devam ederek Eskişehir Anadolu Üniversitesi  İktisadi  İdari Bilimleri Fakültesi  İşletme Bölümü Mezunu. Şalpazarı Belediye Başkanlığı için 09.11.2018 günü görevinden istifa eden Ahmet Kıran evli, 3 kız çocuk Babasıdır.

Kaynak :Mustafa Özcan 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: Ahmet, Kıran, Aday, Adaylığını, Açıkladı, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı