google-site-verification=wgtbr02JT7dYyZ1IBRDtqtQdIxvWvgm3_rEV0b7tYNc
Haber Detayı
29 Ekim 2020 - Perşembe 19:14 Bu haber 2403 kez okundu
 
AĞASAR KADINI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUCU BELLİ OLDU
- Haberi
AĞASAR KADINI FOTOĞRAF YARIŞMASI SONUCU BELLİ OLDU

Şalpazarı Belediyesi’ nin düzenlemiş olduğu Ağasar Kadını temalı fotoğraf yarışması juri üyeleri Türk sinemasının ünlü görüntü yönetmeni Aytekin Çakmakcı, Türk Dünyası Kadın Platformu Derneği Başkanı Oya Canbazoğlu, belgesel yönetmeni fotoğraf sanatçısı Varol Uzlu, fotoğraf sanatçısı Yusuf Arslan, Büyük Liman Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aydın Gelleci ve Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız Devlet Bahçeli Kültür ve Sanat Merkezi nde bir araya gelerek uzun incelemelerde sonra ödül alan fotoğrafları belirlediler. Birinci, ikinci üçüncü ve mansiyon ödülleri belirlendi. Ayrıca juri Özel ödülü de Dünya Türkleri Kadın Platformu Başkanı Oya Canbazoğlu tarafından belirlendi.

Başkan Kurukız yaptığı açıklamada;

Ağasar Kadını Fotoğraf yarışmamıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Birbirinden güzel fotoğraflar vardı. Jurimiz ile yapmış olduğumuz incelemeler sonrası ödül alan fotoğrafları belirledik. Juri üyelerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah ilerleyen zamanlarda da geniş kapsamlı bir fotoğraf yarışması daha düzenleyeceğiz.

Başkan Kurukız ayrıca birincilik ödülü alan fotğrafımızı MHP Genel Başkanı Prof.Dr Sayın Devlet BAHÇELİ ye takdim edeceklerini söyledi.

 

Dünya Türkleri Kadın Platformu Başkanı Oya Canbazoğlu Şalpazarı Belediyesi nin düzenlemiş olduğu fotoğraf yarışması nedeniyle burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Çok güzel bir organizasyon oldu. Çok güzel fotoğraflar vardı. Katılan herkese teşekkür ediyorum dedi.

ÖDÜL ALAN FOTOĞRAFLAR

 

1.Ödülü

 

 

2.Ödülü

 

 

3.Ödülü 

 

 

Kaynak: Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: AĞASAR, KADINI, FOTOĞRAF, YARIŞMASI, SONUCU, BELLİ, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı