Haber Detayı
07 Mart 2021 - Pazar 12:17 Bu haber 3000 kez okundu
 
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı
YAŞAM Haberi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

Şalpazarı Medya Grubu Adına, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı. 

 

 

 “Bilindiği üzere Birleşmiş Milletler tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olarak kabul edilmesinden bu yana tüm dünyada uluslararası bir gün olarak kutlanıyor ve birçok kaynakta da başlangıç noktasında büyük trajedinin yaşandığı iddia ediliyor.

 

8 Mart 1857'de ABD'nin New York kentindeki bir tekstil fabrikasında işçilerle polisler arasındaki arbede de çıkan yangında 120 kadın işçinin hayatını kaybettiği biliniyor ve o kadınlar nezdinde her yıl 8 Mart da Dünya Kadınlar Günü kutlanıyor.

 

 

KADIN ELİNİN DEĞDİĞİ YER GÜZELLEŞİR

 

 

Öncelikle Şalpazarı ve ülkemize hizmetleriyle değer katan, tüm kadınlara örnek olacak başarılarıyla adlarından söz ettiren, genç nesillere ışık tutan, cesur, üretken ve özgüveni yüksek kadınlarımız güçlü Türkiye’nin en temeli ve güvencesidir.

 

 


 Kadın, elinin değdiği yer güzelleşir. Bu vesile ile mücadeleleri, fedakarlıkları, emekleri asla ve asla bir gün ile sınırlandırılamayacak olan güçlü Türk kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutluyorum.  Önce insan düsturuyla, kadını ile erkeği ile tüm hemşehrilerimi saygıyla selamlıyorum”

 

 

 Şalpazarı Medya grubu..

Ağasar Haber
Ağasar Tv
Şalpazarı Gündem 

 

 

Kaynak: (Ş.G) - Şalpazarı Gündem Editör: Şalpazarı Gündem
Etiketler: 8, Mart, Dünya, Kadınlar, Günü, Mesajı, ,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı