Select Page

ÇORUH EDAŞ Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

ÇORUH EDAŞ Muhtarlar İle Bir Araya Geldi

Çoruh EDAŞ yetkilileri, Trabzon’da Vakfıkebir, Tonya ve Çarşıbaşı ilçelerindeki muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Çoruh EDAŞ ekibi, yatırım çalışmaların hız kesmeden devam edeceğini ifade etti. 

 

Kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik hizmeti sağlamak amacıyla bakım, onarım ve yatırım çalışmalarını yerel paydaşlarının ihtiyaçlarını dikkate alarak sürdüren Çoruh EDAŞ, muhtarlarla buluştu. Trabzon’un Vakfıkebir, Tonya ve Çarşıbaşı ilçelerinden 60’ı aşkın muhtarın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıya Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, Muhtarlar Federasyon Başkanı Bekir Aktürk, İl Müdürü Selman Nair, İşletme Grup Şefi Tolga Yanık ve Yatırım Grup Şefi Okan Alptekin katıldı. Buluşmada muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen yetkililer, Trabzon’daki yatırım çalışmalarını anlattı.

 

Özellikle muhtarların bölgedeki ihtiyaçlarının dinlendiği toplantıda, daha aydınlık bir Trabzon için yapılmakta olan bakım, onarım ve yatırım faaliyetlerine hız kesmeden devam ettiklerini belirten Çoruh EDAŞ yetkilileri, muhtarların taleplerinin de hızla karşılanacağını belirttiler. Tesis yenileme çalışmalarının gelecek yatırım dönemlerinde de devam edeceğini ve yapılan çalışmalar sonrasında bölgenin enerji alt yapısında büyük iyileşme olacağını paylaşan yetkililer, iletişim kanallarının her zaman açık olduğunu belirterek, operasyonel ve teknik süreçler hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir