Select Page

Çabuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Çabuk’a Hayırlı Olsun Ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi  Trabzon Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta Şalpazarı Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Zeki Çabuk ‘u ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Trabzon Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta, Şalpazarı Adalet ve Kalkınma Partisi
İlçe Başkanı Zeki Çabuk, Gençlik Kolları Başkanı Aydın Kuru ve Kadın Kolları Başkanı Emine Atalar hayırlı olsun diyerek tebrik etti.

İlçe Başkanı Zeki Çabuk İlçemizde ” Laf Değil İş Üreteceğiz “Şalpazarı için göreve aday olduk Şalpazarı için bu güne kadar görülmemiş hizmetlere imza atacağız, sizlerin desteğini bekliyoruz, dedi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi  Trabzon Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi Çevre Komisyonu Başkanı Muhammet Balta Şalpazarı Teşkilatımızda yıllardır özlenilen birlik ve beraberliği görüyorum, Şalpazarı ‘nda her ağızdan farklı ses çıkmıyor bu beraberliği sağlayan İlçe Başkanımız Çabuk ve yönetimini tebrik ederim dedi.

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir