Select Page

Sancaktepe’de Trabzon Rüzgarı Esti

Sancaktepe’de Trabzon Rüzgarı Esti

Sancaktepe Trabzonlular Derneğinin organize ettiği Sonbahar Şenliği Sancaktepe Gölet mevkinde yoğun katılım ile gerçekleşti.
Yerel Sanatçıların sahne aldığı Sonbahar Şenliğinde el ele horon oynandı.

 

Sonbahar Şenliği Çay tv ekranlarından canlı yayınlandı.

Sancaktepe Trabzonlular Derneğinin Düzenlediği Sonbahar Şenliği’ne Sancaktepe Kaymakamı Adnan Çakıroğlu, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcısı Rıfkı Bektaş, AK Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Adil Kandemir, CHP Sancaktepe İlçe Başkanı Alper Yeğin, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Emrah Danacıoğlu,Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Çabuk,Şalpazarı Belediyesi Geçmiş Dönem Başkanı Mehmet Muhcu, Sinlice Köyü Dernek Başkanı Erkan Karagül, Ağasar Vadisi Dernek Başkanı Ali Atalar, Sancaktepe Ağasar Şalpazarılar Dernek Başkanı İbrahim Tunç ve davetliler katıldı.

 

Sancaktepe Trabzonlular Derneği Başkanı Dr. Abdullah İnan “ Sancaktepe Trabzonlular Derneği ve Diğer İlçe ve Köy Derneklerimizle birlikte düzenlediğimiz SONBAHAR ŞENLİĞİ mize katılan ve emek veren herkese TEŞEKKÜR EDİYORUZ. Rabbim bu ülkede birlik ve Beraberliğimizi bozmak isteyenlere fırsat vermesin inşallah.” dedi
Sonbahar Şenliğinde çekiliş yapıldı, şanslı kişilere Trabzonspor forması hediye edildi.
Sunucu Fadimem Sonhaber Şenliğine damga vuracak harekette bulundu.
Sunumunu Fadimem’in yaptığı Sonbahar Şenliğinde Çekiliş için getirilen Trabzonspor formasını engelli gence hediye etmesi günün en anlamlı anı olayı akıllara kazındı.
Sancaktepe Trabzonlular Derneği Başkanı Dr. Abdullah İnan konuşmasında Fadimem’e ayrıca teşekkür etti.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İhbar Hattı

Reklam Alanı

Tarihe Göre haberler

Aralık 2017
PSÇPCCP
« Kas  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031