Select Page

Murat Topkara Disipline mi Sevk Edilecek ?

Murat Topkara Disipline mi Sevk Edilecek ?

Şalpazarı Siyasetinde Sular Durulmuyor

Şalpazarı Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe Başkan adayı Zeki Çabuk’un gösterilmesinin ardından Topkara cephesini harekete geçti.

Murat Topkara ‘nın İlçe Başkanlığına aday olacağını açıklaması genel merkezde bomba etkisi yaptı.

Topkara’nın ilçe başkanlığına getirilmesinin ardında Eyüp Sabri Muhcu ,ve Metin Gülay aday olmuş kongre ertelenmiş Topkara’nın İlçe başkanı olarak göreve devam edeceği açıklanmıştı.

 

Topkara Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezin Kararına saygı duymuyor mu?

Şalpazarı Adalet ve Kalkınma Partisi ilçe Başkanı Murat Topkara atama yolu ile ilçe başkanı olmuş ve karşısına aday olanlara genel merkez bir karar aldı ,genel merkezin kararına saygınız yokmu demişti.

Topkara kendi sözleri ile ters düştü.

Şalpazarı Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı olarak göreve başlayan Topkara siz genel merkezin kararınına saygınız yokmu demiş ve karşı çıkanları disipline sevk etmişti.

Topkara Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Merkezine Şavaş mı açtı.

Topkara Adalet ve Kalkınma Partisi nin Zeki Çabuk’u aday göstermesinin ardından Topkara Genel Merkezin kararına uymayarak aday olduğunu açıkladı.

Köprübaşı ilçe başkanlığına aday gösterilmediği halde aday olan Yüksek Erdoğan %75 oy almasına rağmen Adalet ve Kalkınma Partisi Genel merkezi tarafından disipline sevk edilmişti.

Adalet ve Kalkınma Partisi Trabzon ve Şalpazarı ilçe teşkilatında Murat Topkara’nın disipline sevk edileceği söylentileri dolaşıyor.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İhbar Hattı

Reklam Alanı

Tarihe Göre haberler

Aralık 2017
PSÇPCCP
« Kas  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031