Select Page

Muhcu’dan Birlik Beraberlik Çağrısı

Muhcu’dan Birlik Beraberlik Çağrısı

Muhammet Muhcu her zaman partinin yanındayım , seçilen başkanını yanındayım, çalışmaya devam edeceğim ,zaman birlik beraberlik el ele çalışma zamanıdır dedi.

Şalpazarı ilçe başkanlığına aday olan ve aday gösterilmeyen Muhammet MUHCU haber sitemize demeç verdi ve birlik beraberlik çağrısı yaptı ..

 

Muhcu çağrısında şu sözlere yer verdi.

 

Adalet ve Kalkınma Partisi 14 Ağustos 2001 de kurulduğundan beri çeşitli kademelerde görev üstlenerek adalet ve kalkınma partisi harekatına gönül veren her bir yol arkadaşlarıma selamlarımı ve muhabbetlerimi sunarım.
Adalet ve kalkınma partisi şalpazarı ilçe başkanlığına seçilebilmek için genel merkeze çağrılmam benim için bir onur olmuştur.
Bu süreçte şahsıma gösterilen teveccühten dolayı Cumhurbaşkanımıza ,Başbakanımıza ve teşkilat başkanımıza, bu güne kadar görev yapmış veya yapmamış tüm dava arkadaşlarıma başta olmak üzere hemşerilerime, parti teşkilatıma, sivil toplum örgütlerine teşekkürü bir borç bilirim. Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada Allah güç ve kuvvet verdiği sürece ilçemizde kurulacak teşkilatımız ile şalpazarında ve ülkemde Adalet ve Kalkınma Partimizi daha yukarılara taşımak için çalışacağım.
Bütün dava arkadaşlarımız, ilçemizin aydınlık yarınları için çalışmalarımızı hep birlikte omuz omuza Adalet ve Kalkınma partisi Davasına sahip çıkarak bütün kardeşlerimizle birlikte omuz omuza olacağımın bilinmesini isterim.
Halka hizmet hakka hizmet anlayışın sahibi olarak ilçemize memleketimize hizmetten başka gayemin olmadığının bilinmesini isterim. İlçemizde geriye hayırla yad edilecek eserler, hoş bir seda bırakmak için var gücümle birlikte Yen’i seçilecek başkan ve yönetim kuruluna desteğimi asla geri bırakmayacağım.
Adalet ve kalkınma partimizin 2019, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerinde ilerlemesi için çalışacağım.
Bundan sonra Adalet ve Kalkınma Partim beni bu kutlu yürüyüşte nerede görmek istiyorsa o doğrultuda göreve her zaman ve her yerde hazır olduğumu partimin bana ihtiyacı olduğu her yerde olacağımı beyan ederim.
Saygılar sunarım. Muhammet muhcu

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İhbar Hattı

Reklam Alanı

Tarihe Göre haberler

Aralık 2017
PSÇPCCP
« Kas  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031