Select Page

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN SKANDAL PAYLAŞIM

KARTAL BELEDİYESİ’NDEN SKANDAL PAYLAŞIM

CHP’li Kartal Belediyesi’nin Game Of Thrones Dizisi Üzerinden AK Partililere Hakaret Ettiği Skandal Mesajına Tepki Yağıyor.

Kartal Belediyesi, Sosyal Medya Hesabından Yaptığı Hakaret Dolu Ve Ayrıştırıcı Mesajı Kısa Zamanda Büyük Tepki Topladı.

Belediyenin Sosyal Medya Hesabından ‘Günaydın’ Mesajı Adı Altında AK Partililere Yönelik Hakaret Dolu Bir Paylaşımda Bulunuldu.

Game Of Thrones Dizisindeki Akyürüyenler Adlı Zombiler AK Partililere Benzetildi. Mesajda, “Hani Böyle Zombi Gibi Yürüyüp De Kendi Cehaletlerini Şey Pardon Ölümlerini Ortalığa Yaymaya Çalışıyorlar. Yobazlık, Böyle Yüze Bir Çirkinlik Mi Veriyor, Bir Acayiplik Mi Nedir Bilinmez” Denildi.

KARTAL BELEDİYE BAŞKANI ‘ÖZÜR DİLE’
Kartal Belediyesi’nin Bir Dizi Üzerinden AK Partililere Yönelik Hakaret Dolu Mesajı CHP Siyasetini De Bir Kez Daha Gözler Önüne Serdi. Seviyesiz, Çirkin Ve Ahlaksız Mesaj Sonrası Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz’e Özür Dile Çağrısında Bulunuldu.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ YAĞDI
Kartal Belediyesi’nin Skandal Mesajına Sosyal Medya Kullanıcıları Sert Tepki Gösterdi. İşte O Tepkilerden Bazıları:

 

ÖZÜRLERİ KABAHATLERİNDEN BETER
Hakaret Dolu Mesajı Büyük Tepki Görünce Kartal Belediyesi Sosyal Medya Hesabındaki Paylaşımı Sildi. Ardından Da ‘Yanlış Anlaşıldık’ Diyerek Yeni Bir Mesaj Yayınladı.

AK PARTİ CHP’Lİ BELEDİYE’YE SİYAH ÇELENK KOYACAK
AK Parti Kartal İlçe Teşkilatı Perşembe Günü (Yarın) Kartal Belediyesi’nin Resmi Sosyal Medya Hesabından AK Partililere Yönelik Paylaşımından Dolayı Siyah Çelenk Koyacak.

Konuyla İlgili İlçe Başkanı Mehdi Akman Tarafından Yapılan Açıklama Şöyle “Kartal Belediyesi Sosyal Medya Hesabından AK Partililere Yönelik Edepsiz İfadelere Karşı Tepkimizi Göstermek İçin Perşembe Günü (Yarın) Saat 10.30’ da Belediye Binası Önüne Siyah Çelenk Koyarak Basın Açıklaması Yapılacak.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İhbar Hattı

Reklam Alanı

Tarihe Göre haberler

Aralık 2017
PSÇPCCP
« Kas  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031